  5. Dell HA65NS1-00 HK65NM130 MK911 Nabíječka Adaptér
Dell HA65NS1-00 HK65NM130 MK911 Nabíječka Adaptér
Stav zboží:Nové
Výstupní napětí:19.5 V
Kompletní specifikace
Výkon: 65W | Napětí: 19,5V | Proud: 3,34A | Typ konektoru: kulatá s kolíkem (7,4-5,0 mm).
Prémiová nabíječka pro notebooky Dell HA65NS1-00 HK65NM130 MK911
Nejdůležitější vlastnosti:
Nabíječka Dell 19.5V 3.34A 65W PIN 7.4-5.0mm
Nabíječka Dell 19.5V 3.34A 65W PIN 7.4-5.0mm Napájení adaptéru 65 W
Nabíječka Dell 19.5V 3.34A 65W PIN 7.4-5.0mm Vyhrazeno pro Dell
Nabíječka Dell 19.5V 3.34A 65W PIN 7.4-5.0mm EAN (GTIN) 5903317226277
Jak se ujistit, že je napájecí adaptér vhodný pro váš notebook?
  • Napájení - požadovaný výkon můžete zkontrolovat na spodní straně notebooku, kde je označen jako Vstup, např. 65W a / nebo 19,5V-3,34A. Stejné hodnoty jsou označeny jako Výstup na napájecím zdroji připojeném k notebooku. Příkon nebo jmenovitý proud vašeho nového napájecího zdroje by neměly být nižší než doporučená hodnota.Bez problémů však můžeme použít i zdroj s vyšším výkonem - bude méně zatěžován, takže se bude méně zahřívat.
  • Napětí - může se lišit maximálně o ± 1V od doporučeného výrobcem
Čerstvá energie pro váš notebook
Technické specifikace:
  • Napětí: 19,5V
  • Proud: 3,34A
  • Výkon: 65W
  • Kód produktu: AD07AP