  5. Dell LA45NM131 LA45NM140 O4H6NV Nabíječka Adaptér
Dell LA45NM131 LA45NM140 O4H6NV Nabíječka Adaptér
bez DPH
Číslo produktu:AD57AP
EAN kód:5903317225683
Stav zboží:Nové
Výstupní napětí:19.5 V
Hmotnost (s balením):0.376 kg
Vyhrazeno pro:Dell
Kompletní specifikace
Výkon: 45W | Napětí: 19,5V | Proud: 2,31A | Typ konektoru: kulatá s kolíkem (4,5-3,0 mm).
Prémiová nabíječka pro notebooky Dell LA45NM131 LA45NM140 O4H6NV
Nejdůležitější vlastnosti:
Nabíječka Dell 19.5V 2.31A 45W PIN 4.5-3.0mm
Nabíječka Dell 19.5V 2.31A 45W PIN 4.5-3.0mm Napájení adaptéru 45 W
Nabíječka Dell 19.5V 2.31A 45W PIN 4.5-3.0mm EAN (GTIN) 5903317225683
Nabíječka Dell 19.5V 2.31A 45W PIN 4.5-3.0mm Vyhrazeno pro Dell
Jak se ujistit, že je napájecí adaptér vhodný pro váš notebook?
  • Napájení - požadovaný výkon můžete zkontrolovat na spodní straně notebooku, kde je označen jako Vstup, např. 45W a / nebo 19,5V-2,31A. Stejné hodnoty jsou označeny jako Výstup na napájecím zdroji připojeném k notebooku. Příkon nebo jmenovitý proud vašeho nového napájecího zdroje by neměly být nižší než doporučená hodnota.Bez problémů však můžeme použít i zdroj s vyšším výkonem - bude méně zatěžován, takže se bude méně zahřívat.
  • Napětí - může se lišit maximálně o ± 1V od doporučeného výrobcem
Čerstvá energie pro váš notebook
Technické specifikace:
  • Napětí: 19,5V
  • Proud: 2,31A
  • Výkon: 45W
  • Typ konektoru: kulatá s kolíkem (4,5-3,0 mm)
  • Ochrany: tepelné, přepěťové, zkratové
  • Barva: Černá
  • Rozměry: 9 x 3,8 x 2,7 cm
  • Hmotnost: 150g
  • Výrobce: Green Cell
  • Sada obsahuje: 1,2m napájecí kabel, uživatelskou příručku, záruční list
  • Celková délka kabelu: cca. 3 m
  • Kód produktu: AD57AP