  5. Dell LA90PM130 LA90PS0-00 MV2MM Nabíječka Adaptér
Dell LA90PM130 LA90PS0-00 MV2MM Nabíječka Adaptér
bez DPH
Číslo produktu:AD09P
EAN kód:5902701410735
Stav zboží:Nové
Výstupní napětí:19.5 V
Hmotnost (s balením):0.552 kg
Vyhrazeno pro:Dell
Kompletní specifikace
Výkon: 90W | Napětí: 19,5V | Proud: 4,62A | Typ konektoru: kulatá s kolíkem (7,4-5,0 mm).
Prémiová nabíječka pro notebooky Dell LA90PM130 LA90PS0-00 MV2MM
Nejdůležitější vlastnosti:
Nabíječka Dell 19.5V 4.62A 90W PIN 7.4-5.0mm
Nabíječka Dell 19.5V 4.62A 90W PIN 7.4-5.0mm Napájení adaptéru 90 W
Nabíječka Dell 19.5V 4.62A 90W PIN 7.4-5.0mm Značka Green Cell
Nabíječka Dell 19.5V 4.62A 90W PIN 7.4-5.0mm Vyhrazeno pro Dell
Jak se ujistit, že je napájecí adaptér vhodný pro váš notebook?
  • Napájení - požadovaný výkon můžete zkontrolovat na spodní straně notebooku, kde je označen jako Vstup, např. 90W a / nebo 19,5V-4,62A. Stejné hodnoty jsou označeny jako Výstup na napájecím zdroji připojeném k notebooku. Příkon nebo jmenovitý proud vašeho nového napájecího zdroje by neměly být nižší než doporučená hodnota.Bez problémů však můžeme použít i zdroj s vyšším výkonem - bude méně zatěžován, takže se bude méně zahřívat.
  • Napětí - může se lišit maximálně o ± 1V od doporučeného výrobcem
Čerstvá energie pro váš notebook
Technické specifikace:
  • Napětí: 19,5V
  • Proud: 4,62A
  • Výkon: 90W
  • Typ konektoru: kulatá s kolíkem (7,4-5,0 mm)
  • Ochrany: tepelné, přepěťové, zkratové
  • Barva: Černá
  • Rozměry: 12,8 x 5,1 x 3,3 cm
  • Hmotnost: 320g
  • Výrobce: Green Cell
  • Sada obsahuje: 1,2m napájecí kabel, uživatelskou příručku, záruční list
  • Celková délka kabelu: cca. 3 m
  • Kód produktu: AD09P