- Dell LA90PM130 LA90PS0-00 MV2MM Nabíječka Adaptér
- Kompletní specifikace
- Parametry
Výkon: 90W | Napětí: 19,5V | Proud: 4,62A | Typ konektoru: kulatá s kolíkem (7,4-5,0 mm).
Prémiová nabíječka pro notebooky Dell LA90PM130 LA90PS0-00 MV2MM
Nejdůležitější vlastnosti:
- Napájení - požadovaný výkon můžete zkontrolovat na spodní straně notebooku, kde je označen jako Vstup, např. 90W a / nebo 19,5V-4,62A. Stejné hodnoty jsou označeny jako Výstup na napájecím zdroji připojeném k notebooku. Příkon nebo jmenovitý proud vašeho nového napájecího zdroje by neměly být nižší než doporučená hodnota.Bez problémů však můžeme použít i zdroj s vyšším výkonem - bude méně zatěžován, takže se bude méně zahřívat.
- Napětí - může se lišit maximálně o ± 1V od doporučeného výrobcem
Čerstvá energie pro váš notebook
Technické specifikace:
- Napětí: 19,5V
- Proud: 4,62A
- Výkon: 90W