  4. HP 15-BE108TX 15-BE109TX 15-BF000 15-BG000 Baterie
HP 15-BE108TX 15-BE109TX 15-BF000 15-BG000 Baterie
Baterie notebooku HP, Compaq lithium-iontová 2200 mAh
bez DPH
Číslo produktu:HP89
EAN kód:5902701419684
Typ baterie:Li-Ion
Stav zboží:Nové
Kapacita baterie:2200 mAh
Výstupní napětí:10.95 V
Kompletní specifikace
Značková baterie s dlouhou životností – až 1000 plných nabíjecích cyklů.
Osvědčené a kvalitní baterie pro notebooky HP 15-BE108TX 15-BE109TX 15-BF000 15-BG000
Nejdůležitější vlastnosti:
Baterie HS03 HS04 HP 240 245 250 255 G4 G5
Baterie HS03 HS04 HP 240 245 250 255 G4 G5 Vyhrazeno pro HP, Compaq
Technické specifikace:
  • Výrobce: Green Cell
  • Typ článku: Li-Ion
  • Životnost baterie: 1,5h až 7,5h výdrže baterie
  • Kapacita: 2200mAh (24Wh)
  • Napětí: 11,1V (plně kompatibilní s 10,8V)